Видавництво

   fasad.gif

«Либідь» - одне з найстаріших видавництв України. Близько 180 років  наполегливої творчої праці на книжковій ниві - це свідчення відданого служіння вітчизняній освіті й науці, утвердження та розвитку найкращих традицій університетського книговидання.

Детальніше...

Нотатки знічев’я

Кенко-хоші

ціна 210,00 Грн.
Анотація:

«Марні зміни гірші за відсутність змін» - цей вислів сучасні українці сприймають майже як власний. Автор афоризму - японський філософ, письменник, буддійський чернець Кенко-хоші (1283 - 1350).

Його «Нотатки знічев’я» («Цуредзуреґуса») - один з найкращих творів у жанрі дзуйхіцу (дослівно - «услід за пензлем») японської класичної літературної доби Середньовіччя. Це збірка есеїв, новел, оповідань та легенд про минуле Японії, про давні японські звичаї, обряди тощо.

Написаний вишуканою літературною мовою, позначений оригінальною художньою образністю, цей безсмертний твір із скарбниці світових літературних шедеврів і донині не втратив чарівної привабливості й актуальності. Його перекладено багатьма мовами світу. Українською - друкується вперше.

Для широкого читацького загалу.

 

Відгуки про книгу:

http://www.golos.com.ua/article/296566

https://www.ukrinform.ua/rubric-world/2293762-se-odin-ukrainskij-krok-do-zagadkovoi-aponii.html

https://www.kmu.gov.ua/ua/news/laureatom-premiyi-imeni-maksima-rilskogo-stala-perekladachka-z-davnoyaponskoyi-movi-nina-balikova

http://litakcent.com/2018/02/01/nina-balikova-laureatka-premiyi-im-rilskogo/

https://www.kmu.gov.ua/ua/news/laureatom310-premiyi-imeni-maksima-rilskogo-stala-perekladachka-z-davnoyaponskoyi-movi-nina-balikova

https://www.kmu.gov.ua/ua/news/vyacheslav-kirilenko-vruchiv-premiyu-imeni-maksima-rilskogo

http://bukvoid.com.ua/reviews/books/2021/07/02/175625.html

 

 

Бібліографія:
392 с.: іл. оправа; розмір 22,0 х 17,0 см