Видавництво

   fasad.gif

«Либідь» - одне з найстаріших видавництв України. Близько 180 років  наполегливої творчої праці на книжковій ниві - це свідчення відданого служіння вітчизняній освіті й науці, утвердження та розвитку найкращих традицій університетського книговидання.

Детальніше...

Новини

Опубліковано: 16 березня 2020

Шановні відвідувачі!

У зв’язку з карантином для запобігання поширенню коронавірусу COVID-19 на території  міста Києва з 18 березня 2020 року видавництво «Либідь» буде тимчасово зачинено. Інтернет-книгарня видавництва зможе виконати всі замовлення лише після припинення дії обмежувальних заходів. На період карантину взаємозвязок можливий в письмовому вигляді через e-mail  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Вдячні за розуміння.

Бережіть себе!

 
Опубліковано: 16 березня 2020

З Ювілеєм!

Вітаючи видатну поетесу Ліну Василівну Костенко з ювілеєм, колектив одного з найстаріших видавництв України «Либідь» висловлює вдячність Ліні Василівні за можливість видання унікальних книжок, які не перестають захоплювати читачів і актуальні будуть завжди. Це - «Берестечко», «Річка Геракліта», «Мадонна Перехресть», видання про її життя і творчість.

«Либідь» щиро вітає зі славною датою! З роси і води Вам, Ліно Василівно!

А читачів запрошуємо до читання мудрих книжок, до роздумів заради майбутнього.Це на часі.

 

 
Опубліковано: 29 серпня 2019

3 30 серпня по 1 вересня запрошуємо в Український дім (за адресою м. Київ, вул. Хрещатик, 2) на книжкову виставку до Дня Знань «Читай.UA»! Триденний книжковий марафон об’єднає авторів, видавців, читачів у царині літератури, яку можна буде придбати за ціною виробника. Відкриття о 12.00 30-го серпня, завершення о 20.00 1-го вересня.  Вхід безкоштовний.

 

 
Опубліковано: 17 липня 2019

АКЦІЯ!!!

Ловіть унікальну можливість придбати зі знижкою 15% книгу «Дзеркало вічності: Київська Кирилівська церква та Свято-Троїцький монастир» відомих істориків Ірини  Марголіної та Василя Ульяновського! Найповніша ілюстрована історія визначної пам’ятки культури за ціною лише 295 гривень! Запитуйте про знижку у відділі збуту видавництва 044 278 58 04.

 

 

Сторінка 1 із 8