Видавництво

   fasad.gif

«Либідь» - одне з найстаріших видавництв України. Близько 180 років  наполегливої творчої праці на книжковій ниві - це свідчення відданого служіння вітчизняній освіті й науці, утвердження та розвитку найкращих традицій університетського книговидання.

Детальніше...

Новини

Опубліковано: 21 грудня 2017

Звертаємо Вашу увагу, що з причини

святкових днів і переобліку відділ збуту буде зачинено до 8 січня.

 
Опубліковано: 21 грудня 2017

Шановні друзі!

Щиро вітаємо Вас з прийдешнім Новим Роком

і Різдвом Христовим!

Зичимо всім нам миру на нашій землі - нашій країні, кожній родині, кожному дому. Нехай ці традиційно світлі, добрі для нашого народу свята пройдуть у радісній, доброзичливій, теплій атмосфері!

Нехай вони принесуть Вам гарний настрій на весь рік і краще майбутнє, додадуть сил і наснаги, впевненості у завтрашньому дні!

Нехай у Ваших домівках панують добробут і злагода!

 
Опубліковано: 24 листопада 2017

28 листопада 2017 р. видавництво «Либідь» у рамках виставки «Уявний путівник: Японія» проводить презентацію нової книжки «Нотатки знічевя». Це збірка есеїв, новел, оповідань та легенд про минуле Японії, яка належить перу філософа, письменника, буддійського ченця Кенко-хоші і є яскравим зразком японської самітницької літератури. Один з найкращих творів японської літературної класики доби Середньовіччя вперше перекладено і видано українською.

До розмови про книжку, її автора, вплив буддизму і конфуціанства на формування його світогляду і способу життя і т. ін. запрошені відомі вчені-японісти, перекладачі, викладачі вишів, журналісти, представники культурних центрів. Модератор – Іван Бондаренко, сходознавець-японіст, перекладач, професор Київського національного університету ім. Т. Шевченка.

Спікери: Володимир Пирогов, сходознавець, перекладач; Максим Стріха, перекладач, письменник; Сергій Капранов, японознавець, релігієзнавець; Михайло Сорока, журналіст; Ніна Баликова, перекладач твору і упорядник книжки.

Уривки із «Нотаток знічев’я» прозвучать японською та українською мовами. Представники культурного Центру «Сан» подарують на згадку про подію побажання, написані каліграфічним ієрогліфічним письмом.

Приємна нагода відвідати дві події одночасно – виставку «Уявний путівник: Японія» та презентацію книжки Кенко-хоші «Нотатки знічев’я» (Мистецький Арсенал, вул. Лаврська, 12, початок о 1700).

Вхід за квитками Мистецького Арсеналу. Вартість 60 грн., пільговий – 30 грн.

 
Опубліковано: 30 серпня 2017

Шановні друзі!


З 31 серпня по 3 вересня в Українському Домі, за адресою м. Київ, вул. Хрещатик, 2 буде працювати Київська книжкова виставка до Дня Знань.

Книжкова виставка в Українському домі – це передусім яскрава подія в інтелектуальному та духовному житті країни. За час свого існування вона стала відомим, популярним заходом, як для спеціалістів даної галузі так і для книголюбів України. На ній завжди представлені останні новинки книжкового ринку, проводяться автограф-сесії з популярними авторами, діє розважальна програма для дітей.

Ви зможете ознайомитись з нашими новинками на стенді видавництва.

 

Сторінка 1 із 6